Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim

Hakkımızda

bugusanmirror.com bir BUGUSAN iştirakıdır. BUGUSAN.com üzerinde tanıtımı yapılan, üretimi bulunan ürünlerin ve verilen hizmetlerin satışını yapmak amacıyla kurulmuş web sitesidir.

BUGUSAN

Firmamız 2001 yılından bu yana Ayna Buğu Önleyici, Ayna Isıtıcı Rezistansı ve Banyo aynası üretimi yapmaktadır.

Firmamız kuruluşundan itibaren sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir.  Ülkemizi ‘’Buğulanmayan Ayna’’ ile tanıştırmış olan firmadır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı çalışmalarla sektöründe öncü olan firmamız her daim ülkemize katma değer oluşturmak amaçlı çalışmaktadır.

Vizyon: Firmamız, üretmiş  olduğu ürünler konusunda yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak vizyonumuzun temelini oluştururken, sürdürülebilir ve çevre dostu ürünlerle banyo deneyimini bir adım öteye taşımayı amaçlamaktayız. Amacımız daha konforlu bir yaşamdır. Mevcut yaşamın konforunun artması öncelikli olarak ‘’ev’’ tabirini kullandığımız barınma alanlarımızdır. Evlerimizde bulunan imkanlar ne kadar iyi ve kaliteliyse yaşam konforumuz ve yaşama isteğimiz o kadar artmaktadır. BUGUSAN olarak biz de yaşam konforumuzu artırmayı hedeflemekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizin ne istediğini biliyor ve ona göre özel çözümler üretmekteyiz. Yaşam konforunu artırmaya öncelikli olarak banyolarda bulunan banyo aynası ile başlamaktayız.

Misyon: Müşterilerimizin beklentilerini aşan, yaratıcı ve yenilikçi banyo aynaları ve banyo aynası ısıtıcıları üretmek ve tedarik etmek misyonumuzun odak noktasıdır. Kaliteden ödün vermeden, uzun ömürlü ve güvenilir ürünler sunarak banyo aynaları ve ısıtıcılarının banyolarda vazgeçilmez bir unsur olmasını sağlamak amacındayız. Ayrıca, müşteri memnuniyetini sürekli takip ederek geri bildirimlere açık olmak ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek, misyonumuzun temel prensiplerindendir.

Firmamız kalite üretim ağı ve kaliteli çalışanlarıyla sektörde mevcut konumunu korumaktadır. Yurt içinde isim yapmış oteller, rezidanslar, plazalar ile çalışmalarımız bulunmaktadır. Bunlara referanslar sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında
BUGUSAN İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Vergi Dairesi: PENDİK
Vergi No: 1881232709
Ofis Adresi: Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi Lens İstanbul Yaşam Merkezi D Blok Kat:2 Daire:18 Pendik/İstanbul
Fabrika Adresi: YEDPA TİCARET MERKEZİ/ATAŞEHİR/İSTANBUL

 
Telefon:
0534 789 74 92


Mail: 
[email protected]
[email protected]


 
 
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...