Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir! Anneler Gününe Özel 12MAYIS Kodu İle Aynalarda Geçerli %15 İndirim

Evcil Hayvan Yatağı Isıtıcılı Yatak

 • Ürün Kodu: kopek123
 • Stok: 20+
 • %20indirim
  1.999,00 TL
  1.599,00 TL
  KARGO BEDAVA
 • Havale/EFT ile 1.559,03 TL
  133,25 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
 
EVCİL HAYVAN   PEDİ ÖZELLİKLERİ
PED HAKKINDA
45x50 boyutlarındadır. Ortalama 25 - 40 derecesıcaklık vermektedir. Katlanabilir ve kolayca taşınabilir. Evcil hayvanlarınkış aylarını daha rahat ve daha sıcak geçirmeleri için tasarlanmıştır. Ürünümüz12v elektrik gücü ile çalışmaktadır. Pedde bulunan elektrik gücü düşük bir güçolduğu için tamamen zararsız ve korunaklıdır. Evcil dostlarımıza hiçbir zararıyoktur. Yatağın içinde bulunan kumaşların arasında bulunan ısıtıcı pedsayesinde evcil hayvanlarımız sıcak bir yüzeyde oturabilir ve uyuyabilirler.
 
ISITICI PED
Ped içerisinde bulunan ısıtıcı ped yetkili kurumlartarafından denetlenmiş, gerekli testleri yapılmıştır. Testler sonucunda IP54 veCE belgesi almaya hak kazanmıştır. Isıtıcı yatağın içinde bulunan ısıtıcı ped12V ile çalışmaktadır. Bundan dolayı olası bir kaçak durumunda da hiçbirşekilde zarar vermez. Ped içerisinde bulunan ısıtıcı hiçbir şekilde sudan venemden etkilenmez, waterproof özelliği bulunmaktadır. Ped içerisinde 2 parça (1.5cm+ 1.5cm) tutuşmaz özellikli kumaş bulunmaktadır.
 
SICAKLIK AYARLAMA
Isıtıcı ped ürününde ayarlayıcı dimmer bulunmaktadır.Bu dimmer sayesinde ped sıcaklığını azaltıp çoğaltabilir veya ısıtıcıyı açıpkapatabilirsiniz.

 
KABLO KORUMASI
Isıtıcı yatağın elektrik kablosu tamamen PVCmalzemeden üretilmiş olan spiral boru ile yapılmıştır. Spiral boru kabloyutamamen kaplar. Spiral kablo kemirilmeye, ısırılmaya, dişlemeye karşıdirençlidir. Evcil dostlarımızın güvenliği açısından uygulanmaktadır.

 
PED KUMAŞI ÖZELLİKLERİ
Su tutmayan kumaştan üretilmiştir. Kolay yıkanabilirözelliği bulunmaktadır. Fermuarlıdır, kumaş kolayca çıkarılıp yıkanabilir.Tavsiye edilen yıkama şekli: 30 derecedir.

 
PED KULLANIM ŞEKLİ
Ped içerisinde bulunan fiş prize takıldıktan sonradirekt çalışmaya başlar. Yaklaşık 5 dakika içerisinde maksimum sıcaklığı verir. 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TESLİMAT
 
Siparişinizin kargoya verilme süresi ortalama 4 iş günüdür. Kargoya verildikten sonra UPS Kargo şirketi tarafından en hızlı şekilde adresinize teslim edilecektir.

Sabrınız için çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...